Wyświetl pojedynczy post
fants
Junior Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1797
Stary 17.06.2011, 10:30
julo napisał(a):Wyświetl post
Ja bym zrobił tak:
Złota gwiazdka za 5 mistrzostw, srebrna za 3 mistrzostwa, biała za 1 mistrzostwo.

Później można to łączyć, klub ma 6 mistrzów to ma 1 złotą i jedną białą
klub ma 7 mistrzów to ma 1 złotą i dwie białe, a jak ma 8 mistrzostw to 1 złota i jedna srebrna


Wisła by miała dwie złote i jedną srebrną za 13 MP.

Górnik i Ruch - dwie złote, jedną srebrną i jedną białą.

My za rok to samo a za dwa już trzy złote.
Taaa... a za pare lat by miejsca na koszulkach nie było dobrze jest jak jest nie kombinujce, i tak bedziemy miec 2 złote niedługo
1906-2021
Odpowiedz cytując