Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
fants
Junior Member
Od: 06.2011
Offline
#
1797
17.06.2011, 10:30
julo
napisał(a):
Ja bym zrobił tak:
Złota gwiazdka za 5 mistrzostw, srebrna za 3 mistrzostwa, biała za 1 mistrzostwo.
Później można to łączyć, klub ma 6 mistrzów to ma 1 złotą i jedną białą
klub ma 7 mistrzów to ma 1 złotą i dwie białe, a jak ma 8 mistrzostw to 1 złota i jedna srebrna
Wisła by miała dwie złote i jedną srebrną za 13 MP.
Górnik i Ruch - dwie złote, jedną srebrną i jedną białą.
My za rok to samo
a za dwa już trzy złote.
Taaa... a za pare lat by miejsca na koszulkach nie było
dobrze jest jak jest nie kombinujce, i tak bedziemy miec 2 złote niedługo
1906-2021
fants
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do fants
Znajdź inne posty napisane przez fants