Ja bym zrobił tak:
Złota gwiazdka za 5 mistrzostw, srebrna za 3 mistrzostwa, biała za 1 mistrzostwo.
Później można to łączyć, klub ma 6 mistrzów to ma 1 złotą i jedną białą

klub ma 7 mistrzów to ma 1 złotą i dwie białe, a jak ma 8 mistrzostw to 1 złota i jedna srebrna
Wisła by miała dwie złote i jedną srebrną za 13 MP.
Górnik i Ruch - dwie złote, jedną srebrną i jedną białą.
My za rok to samo

a za dwa już trzy złote.
