emj10 napisał(a):

Przecież było wiadomo, że nie jest to pipeczka pokroju Rybusa, która wali Desperadosa, albo wódkę popija colą. Ja dobrze wspominam naszą trupę z lat 90-tych podbijającą parkiet w Tango&Cash. Mam nadzieję, że teraz będzie podobnie jeśli chodzi o charakterność
|
Tylko w tym news-ie ta "charakterność" nie miała nic wspólnego z grą na boisku

.