Ogryzek napisał(a):

Po co ktoś miałby przepłacać Mierzejewskiego? No chyba że sugerujesz że Polonia też coś kręci.
Na czym polega ten mega mafijny deal z przepłaceniem piłkarza? Jak działa ten mechanizm? Mógłbyś wytłumaczyć?
Przesyłam do Polski 5 milionów euro i co dalej?
Dostaję "przepłaconego" Mierzejewskiego i dalej zgłupiałem, co mam w zamian?
|
Heh dokladnie - skoro już piorą te 5mln brudnych pieniędzy, to można by te 5 mln "uprać" ściagając porządnego piłkarza. A podobno za te 5 mln można znaleść setki lepszych na ta pozycję, więc dlaczego uwzieli się akurat na Mierzejewskiego

Bo w ogóle na Polaków bo w Trabzonie jest już czwórka. A przeciesz uwziąć się musieli bo Wojciechowski 2 razy zrywał rozmowy, a ci dokładali do interesu.
To w końcu chcieli "uprać" 3 mln € czy 5,3 mln €
