flamengista napisał(a):

Eh - powiem ze nawet JA - naczelny obrońca Polskich piłkarzy jestem zdziwiony. Radzewicz to dobry piłkarz, ale niestety anie wieku ani pewnego pułapu nie przeskoczy, myślałem że Lech sięgnie po kogoś jak Małkowski czy Pawłowski, a Radzewicz to jednak pułka Śląska Wrocław co najwyżej. I to tego z poprzednich sezonów, a nie wicemistrza i LE.