Wyświetl pojedynczy post
Angmir
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2976
Stary 16.06.2011, 15:59
flamengista napisał(a):Wyświetl post
http://www.sport.pl/lechpoznan/1,104...ha_Poznan.html

Jak w starym dowcipie o Placu Czerwonym i trabantach. Nie Lech, a Amika, nie wzmacniają się a osłabiają, sprowadzając zapchajdziurę.
Eh - powiem ze nawet JA - naczelny obrońca Polskich piłkarzy jestem zdziwiony. Radzewicz to dobry piłkarz, ale niestety anie wieku ani pewnego pułapu nie przeskoczy, myślałem że Lech sięgnie po kogoś jak Małkowski czy Pawłowski, a Radzewicz to jednak pułka Śląska Wrocław co najwyżej. I to tego z poprzednich sezonów, a nie wicemistrza i LE.
Odpowiedz cytując