Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Kociewiak
Senior Member
 
Od: 04.2011
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14180
Stary 16.06.2011, 11:01
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Poszedłeś ciut za daleko w interpretacji moich słów. Nie chodzi mi o zamknięcie ligi,ale o uczciwe przyglądanie się pewnym zapisom. Od klubu w Ekstraklasie uważam,że można wymagać pełnej płynności finansowej i stadionu z podgrzewaną murawą oraz zadaszeniem. Jeśli tego nie masz to nie grasz. Czy to aż tak dużo?Wygrał ktoś ligę,ok ale czy stać go na to aby grać wyżej?
.
Dlatego w I lidze powinny być bardzo duże wymogi licencyjne i surowo przestrzegane
Odpowiedz cytując