Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2920
Stary 15.06.2011, 21:28
Grzadq napisał(a):Wyświetl post
Niejako zostałem wywołany do tablicy. Tak, napisałem że może nie będzie kompromitacji, bo ostatnie Wasze osiągnięcie w pucharach to zdemolowanie Wilna..
Potem rozwaliliśmy reprezentanta Gruzji co dla niektórych nie jest łatwe i stoczyliśmy dwa fajne boje na remis z przedstawicielem ligi duńskiej i rozwaliliśmy przedstawiciela ligi białoruskiej. Owszem, są to śmieszne wyniki ale CAŁY SZPIL POLEGA NA TYM, że inne polskie kluby mają nieco większe wtopy niż porażka z FK Moskwa. SERIO

A co demolka ma ze sportem to już wiesz Ty.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując