Grzadq napisał(a):

|
Niejako zostałem wywołany do tablicy. Tak, napisałem że może nie będzie kompromitacji, bo ostatnie Wasze osiągnięcie w pucharach to zdemolowanie Wilna..
|
Potem rozwaliliśmy reprezentanta Gruzji co dla niektórych nie jest łatwe i stoczyliśmy dwa fajne boje na remis z przedstawicielem ligi duńskiej i rozwaliliśmy przedstawiciela ligi białoruskiej. Owszem, są to śmieszne wyniki ale CAŁY SZPIL POLEGA NA TYM, że inne polskie kluby mają nieco większe wtopy niż porażka z FK Moskwa. SERIO
A co demolka ma ze sportem to już wiesz Ty.