Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
zloto
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: Skwierzyna
Offline
#
1746
15.06.2011, 16:01
Św. Mikołaj
napisał(a):
Partizan miał w zeszłym sezonie takie stroje jak my. Od dzisiaj to ich nowe
http://footballfashion.org/wordpress...-kits-jerseys/
myśle że możemy się czegoś takiego spodziewać.
Kogo moje oczy po lewej za tą Panią widzą
?
zloto
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zloto
Znajdź inne posty napisane przez zloto