Wyświetl pojedynczy post
zloto
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Skwierzyna

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1746
Stary 15.06.2011, 16:01
Św. Mikołaj napisał(a):Wyświetl post
Partizan miał w zeszłym sezonie takie stroje jak my. Od dzisiaj to ich nowe http://footballfashion.org/wordpress...-kits-jerseys/ myśle że możemy się czegoś takiego spodziewać.


Kogo moje oczy po lewej za tą Panią widzą ?
Odpowiedz cytując