rw88 napisał(a):

|
Jeśli chodzi o Kielce to też przesadzacie, cudów tam nie ma, ale jest w Ekstraklasie kilka klubów w stanie dużo mniej ciekawym i zasługującym na miejsce na tym poziomie rozgrywkowym. Ale rozumiem, że tutaj rozsądek znika, a pojawiają się sympatie i antypatie kibicowskie.
|
Właśnie zdrowy rozsądek podpowiada, żeby właśnie Koronę upatrywać wśród głównych kandydatów do spadku. No bo co przemawia na korzyść Korony? Świetny trener? Nie. Praca z młodzieżą? Sprawdź jak prezentował się taki Malarczyk. Możliwości transferowe? Przy braku inwestora nierealne.
Nie ukrywam, że brak licencji dla Podbeskidzia mnie zaskoczył. Już bardziej spodziewałbym się że nie dostanie jej ŁKS. Poniżej link z krótkim uzasadnieniem decyzji komisji:
http://www.pzpn.pl/index.php/pol/Fed...w-ekstraklasie