Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
dulli78
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: z podziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14150
Stary 15.06.2011, 15:30
rw88 napisał(a):Wyświetl post
Jeśli chodzi o Kielce to też przesadzacie, cudów tam nie ma, ale jest w Ekstraklasie kilka klubów w stanie dużo mniej ciekawym i zasługującym na miejsce na tym poziomie rozgrywkowym. Ale rozumiem, że tutaj rozsądek znika, a pojawiają się sympatie i antypatie kibicowskie.
Właśnie zdrowy rozsądek podpowiada, żeby właśnie Koronę upatrywać wśród głównych kandydatów do spadku. No bo co przemawia na korzyść Korony? Świetny trener? Nie. Praca z młodzieżą? Sprawdź jak prezentował się taki Malarczyk. Możliwości transferowe? Przy braku inwestora nierealne.

Nie ukrywam, że brak licencji dla Podbeskidzia mnie zaskoczył. Już bardziej spodziewałbym się że nie dostanie jej ŁKS. Poniżej link z krótkim uzasadnieniem decyzji komisji:
http://www.pzpn.pl/index.php/pol/Fed...w-ekstraklasie
"Czuć się w klubie swoim, jak w domu ojczystym, oddychać pełną piersią, podkreślać na każdym kroku swój czysto-narodowy, a w czasach zaborczych także niepodległościowy charakter"




Odpowiedz cytując