Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
studio
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14135
Stary 15.06.2011, 11:06
Kociewiak napisał(a):Wyświetl post
frekwencji na starym kurniku Lecha nie pamięta (taki sam argument jak Twój dot. Lechii)
Pamietam, nie ma sie co wstydzic dobrej frekwencji przeplatanej wpadkami, ale patrzac na cele o jakie sie bilismy to i tak dobra patrzac na cala lige, teraz tylko policz ile lat temu to bylo, a mowimy o obecnym sezonie, wiec sie osmieszasz.

Kociewiak napisał(a):Wyświetl post
gdzie Korona po pierwsze gra w ekstraklasie i podobno szli na mistrza od początku sezonu,
Przed sezonem kazdy idzie na mistrza, zobacz na jakim miejscu wyladowala Korona, a na jakim wy a mimo to mieli lepsza frekwencje, osmieszasz sie po raz drugi.

Kociewiak napisał(a):Wyświetl post
nie komentuje tego ile chodziło na Legie na starym stadionie a ile teraz bo to sie diametralnie zmienia
Akurat na Legii zawsze wysoka frekwencja byla (nie licz protestu) wiec sie osmieszasz po raz trzeci

Wiec nie pisz wiecej juz na temat frekwencji bo pisaniem o zenujacej frekwencji na Koronie wpadles w wielkie gowno i probujesz nieudolnie z niego wyjsc.
Odpowiedz cytując