Kociewiak napisał(a):

frekwencji na starym kurniku Lecha nie pamięta (taki sam argument jak Twój dot. Lechii)
|
Pamietam, nie ma sie co wstydzic dobrej frekwencji przeplatanej wpadkami, ale patrzac na cele o jakie sie bilismy to i tak dobra patrzac na cala lige, teraz tylko policz ile lat temu to bylo, a mowimy o obecnym sezonie, wiec sie osmieszasz.
Kociewiak napisał(a):

|
gdzie Korona po pierwsze gra w ekstraklasie i podobno szli na mistrza od początku sezonu,
|
Przed sezonem kazdy idzie na mistrza, zobacz na jakim miejscu wyladowala Korona, a na jakim wy a mimo to mieli lepsza frekwencje, osmieszasz sie po raz drugi.
Kociewiak napisał(a):

|
nie komentuje tego ile chodziło na Legie na starym stadionie a ile teraz bo to sie diametralnie zmienia
|
Akurat na Legii zawsze wysoka frekwencja byla (nie licz protestu) wiec sie osmieszasz po raz trzeci
Wiec nie pisz wiecej juz na temat frekwencji bo pisaniem o zenujacej frekwencji na Koronie wpadles w wielkie gowno i probujesz nieudolnie z niego wyjsc.