RAFi89 napisał(a):

http://sport.wp.pl/kat,1732,title,Co...wiadomosc.html
Jeżeli nie dojdzie do porozumienia pomiędzy nim a klubem, wtedy zapewne zostanie wystawiony na sprzedaż. Z zastrzeżeniem, że nie będzie to żaden klub z polskiej ligi, a jeżeli znajdzie się chętny z zagranicy, to kwota transferu musi co najmniej pokryć koszta sprowadzenia Sobiecha do klubu .
O sprowadzeniu Sobiecha można już zapomnieć.
|
Nic nie jest niemozliwe. Jestem zdania, ze gdyby naprawde istnial temat Sobiecha i chciano by go w Wisle to Valckx doszedlby do porozumienia z Wojciechowskim.