Wyświetl pojedynczy post
albert02
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9856
Stary 15.06.2011, 10:38
RAFi89 napisał(a):Wyświetl post
http://sport.wp.pl/kat,1732,title,Co...wiadomosc.html

Jeżeli nie dojdzie do porozumienia pomiędzy nim a klubem, wtedy zapewne zostanie wystawiony na sprzedaż. Z zastrzeżeniem, że nie będzie to żaden klub z polskiej ligi, a jeżeli znajdzie się chętny z zagranicy, to kwota transferu musi co najmniej pokryć koszta sprowadzenia Sobiecha do klubu .

O sprowadzeniu Sobiecha można już zapomnieć.
Nic nie jest niemozliwe. Jestem zdania, ze gdyby naprawde istnial temat Sobiecha i chciano by go w Wisle to Valckx doszedlby do porozumienia z Wojciechowskim.
Dzisiaj WISŁA KRAKÓW żegna się z Mistrzem Polski 2010/11. Możecie mnie wyzwać od jakich tylko. Zobaczycie!!! Wspomnicie me słowa!!!
Odpowiedz cytując