Feniks1983 napisał(a):

|
Jak działa prawo Bosmana to wiem. Miałem na myśli tą drugą kwestie. No bo jeśli nie jest oficjalnie Naszym zawodnikiem to bez zgody obecnego klubu ćwiczyć z Nami też nie może. I wtedy czy chcemy czy nie dołączy do Nas od 1 lipca. Ciekawe czy faktycznie tak będzie...?
|
Temat już był wałkowany. Jeśli kluby się dogadają, to zawodnik może dołączyć do drużyny wcześniej aby z nimi trenować. Ale oficjalny mecz będzie mógł zagrać dopiero po 1 lipca...