Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Kociewiak
Senior Member
 
Od: 04.2011
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14131
Stary 15.06.2011, 09:59
Nie wiem zapytaj pikników jaka jest różnica. Jak chcesz sie sprzeczac o frekwencje na Lechii to zapraszam do dyskusji po zakonczeniu przyszłego sezonu bądź rundy jesiennej, bo tak to sie możesz śmiać ale sam z siebie bo jak sie kibicuje Amice to sie frekwencji na starym kurniku Lecha nie pamięta (taki sam argument jak Twój dot. Lechii)
Sarte owszem jakiś tam potencjał mają, ale koleś sam zaczął porównywać Zetke i Pogoń do nich gdzie Korona po pierwsze gra w ekstraklasie i podobno szli na mistrza od początku sezonu, mają porządny stadion gdzie w Szczecinie jest tragedia. Lepszy wyjazd do Bydgoszczy i Szczecina niż nudnych Kielc

Temu wyżej nad Tobą już napisałem, że jak chce pogadać o frekwencji na Lechii to zapraszam do dyskusji po sezonie albo po rundzie jesiennej. Bo ja np nie komentuje tego ile chodziło na Legie na starym stadionie a ile teraz bo to sie diametralnie zmienia
Ostatnio edytowane przez Kociewiak : 15.06.2011 o godz. 10:41.
Odpowiedz cytując