Nie wiem zapytaj pikników jaka jest różnica. Jak chcesz sie sprzeczac o frekwencje na Lechii to zapraszam do dyskusji po zakonczeniu przyszłego sezonu bądź rundy jesiennej, bo tak to sie możesz śmiać ale sam z siebie bo jak sie kibicuje Amice to sie frekwencji na starym kurniku Lecha nie pamięta

(taki sam argument jak Twój dot. Lechii)
Sarte owszem jakiś tam potencjał mają, ale koleś sam zaczął porównywać Zetke i Pogoń do nich gdzie Korona po pierwsze gra w ekstraklasie i podobno szli na mistrza od początku sezonu, mają porządny stadion gdzie w Szczecinie jest tragedia. Lepszy wyjazd do Bydgoszczy i Szczecina niż nudnych Kielc
Temu wyżej nad Tobą już napisałem, że jak chce pogadać o frekwencji na Lechii to zapraszam do dyskusji po sezonie albo po rundzie jesiennej. Bo ja np nie komentuje tego ile chodziło na Legie na starym stadionie a ile teraz bo to sie diametralnie zmienia