Wyświetl pojedynczy post
Greebo
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47720
Stary 14.06.2011, 19:05
Uświadommy sobie jedno: nie jesteśmy potentatem, czy nawet europejskim średniakiem. Więc ŻADEN piłkarz którego ściągniemy nie będzie idealny i ŻADEN nie da nam gwarancji awansu do LE czy LM. Mamy nakłady jakie mamy, i zakładam że w ramach tych możliwości Stan stara się zmaksymalizować nasze szanse na jakiś sukces w pucharach (czyli na wejście do fazy grupowej czy to LM czy LE) w TYM sezonie. Ściągamy graczy ogranych, ze sporym doświadczeniem, zapewne coś tam umiejących. Liczę ze znajdą się tez jakieś środki na 1-2 przyzwoite transfery gotówkowe już zawodników trochę młodszych (typu Genkov). Czy to wystarczy na puchary? Nie wiem, oby. Jeśli tak to pojawią się dodatkowe środki i będzie wtedy można mieć nadzieję (ale nie pewność) ze część z nich wydamy na młodych, w miarę "rokujących" zawodników.

PS. Nie wiem czy Lamey sie sprawdzi, jego dokonania nie powalają, ale i tak wolę go niż któregokolwiek z Polaków przymierzanych na tą pozycje, włączając to Baszcza.
"Cztery słonie, zielone słonie, każdy kokardę ma na ogonie.."

Nie dla osób mieniących sie kibicami Wisły, które przełączają stacje na mecz MU gdy jej nie idzie!
Odpowiedz cytując