Wyświetl pojedynczy post
Mea
Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47546
Stary 13.06.2011, 23:13
fanfan napisał(a):Wyświetl post
Czyli Stan już jest tym złym? Acha to najlepiej go wywalić na zbity ryj!!! Ciekawe co wtedy by pisały rozżalone dzieci na forum ? Co teraz Stan zatrudnia zawodników po znajomościach ? Tylko skąd on wcześniej znał Branco ? No powiedz skoro śmiesz oskarżać go o zatrudnianie ze względu na znajomości a może teraz macie taką taktykę że jak zawodnik się sprawdzi to wszystko cacy a jak niewypał to że został ściągnięty przez znajomości ? Gdyby Pareiko nie wypalił to też pewnie byś napisał że przyszedł przez znajomości ? I skąd do k.... wiesz że ten Brazylijczyk to drugi Marcelo , widziałeś go w jakimś meczu ?Czy tylko piszesz tak bo Ci się tak podoba ? Marcelo był podstawowym piłkarzem Santosu w przeciwieństwie do tego całego Diogo który na razie grywał epizody podobnie jak Burliga u nas no ale skoro Ty wiesz że to drugi Marcelo to może podejdź do Basałaja i powiedz że będziesz lepszym dyrektorem sportowym !! A może od razu idź do Realu znawco . Takich Brazylijczyków w każdym zespole z tamtej ligi jest po 15 i co każdy robi karierę ? Cleber nie jest nieomylny choć bardzo szanuję go ale po jaką ..... mówi kogo to on polecał Wiśle a kogo to nie wzięła ? Chce narobić szumu niepotrzebnego czy może ma żal że nie słuchają go na każdym kroku? Chciałbym przypomnieć że dyrektorem sportowym nie jest Cleber tylko Stan i to właśnie on razem z trenerem decydują jakiego piłkarza potrzebują a jaki nie jest im koniecznie teraz potrzebny!!!! No ale co tam , eksperci z forum znają się lepiej !!! Najlepiej wywalić Holendrów i jak to mówił Piechniczek "zatrudnić jakiegoś młodego utalentowanego Polskiego trenera który za mniejsze pieniądze zbuduje zespół oparty wyłącznie na Polakach i będzie osiągał nie mniejsze sukcesy !!! "Wtedy będziecie szczęśliwi i nie będzie ściągania piłkarz po znajomościach !!!
Brawo. Pełna zgoda. Tylko obawiam sie ze mało kto zrozumie to co napisałes.
Odpowiedz cytując