|
Całe szczęście, że Holendrzy robią swoje i karawana jedzie dalej.
Cleberowi po takiej reklamie swojej nowej firmy, jaką odstawił ze wspólnikami z Polski menagerskiej - powodzenia i tyle.
Pokemony proszone są do łóżek
Dobranoc.
Ostatnio edytowane przez kot : 13.06.2011 o godz. 23:11.
Nie ma rzeczy niemożliwych.
|