Karherop napisał(a):

Myślicie naprawde że Valckx chce sobie szargać nazwisko biorąc "starego znajomego " nie mając pewności co do jego przydatności do drużyny ? Przeciez on juz troche poznał polskie piekieło i na pewno wziął to pod uwagę zatrudniając Lameya . Jeszcze nie tak dawno marzyliście by w naszym składzie grali byli zawodnicy Ajaxu , PSV czy AZ Alkmaar , wiadomo że tacy zawodnicy nie przyjdą do nas pierwszej młodości , jednak sama ich obecnoś i doświadczenie sporo da drużynie .
Niestety kibice Wisły dostając od Valckxa palec , oczekują już całej ręki .
|
Jak na razie duet SV i RM w przypadku sprowadzania niektórych leciwych piłkarzy to raczej się nie popisał. Z przeprowadzonych 9 transferów 6 to zawodnicy powyżej 30 - stki. Sprawdził się jeden - Pareiko, ewentualnie jeszcze Jaliens (ale po nim spodziewano się o wiele więcej). Trudno w takiej sytuacji być w kwestii Lameya jakimś wielkim optymistą, szczególnie że transfer gościa często łapiącego kontuzje to duże ryzyko.