|
Wg niektórych to wygladało tak :
ML : Hello Stan , co słychac , nie szukasz moze prawego obrońcy ?
SV : Hi Michale , dobrze trafiłes , jak twoja forma ?
ML : jest super! miałem drobną kontuzje przez co mało ostatnioo grałem
SV : nie szkodzi , podpisujemy z miejsca!
Myślicie naprawde że Valckx chce sobie szargać nazwisko biorąc "starego znajomego " nie mając pewności co do jego przydatności do drużyny ? Przeciez on juz troche poznał polskie piekieło i na pewno wziął to pod uwagę zatrudniając Lameya . Jeszcze nie tak dawno marzyliście by w naszym składzie grali byli zawodnicy Ajaxu , PSV czy AZ Alkmaar , wiadomo że tacy zawodnicy nie przyjdą do nas pierwszej młodości , jednak sama ich obecnoś i doświadczenie sporo da drużynie .
Niestety kibice Wisły dostając od Valckxa palec , oczekują już całej ręki .
|