Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47524
Stary 13.06.2011, 22:28
Wg niektórych to wygladało tak :

ML : Hello Stan , co słychac , nie szukasz moze prawego obrońcy ?
SV : Hi Michale , dobrze trafiłes , jak twoja forma ?
ML : jest super! miałem drobną kontuzje przez co mało ostatnioo grałem
SV : nie szkodzi , podpisujemy z miejsca!


Myślicie naprawde że Valckx chce sobie szargać nazwisko biorąc "starego znajomego " nie mając pewności co do jego przydatności do drużyny ? Przeciez on juz troche poznał polskie piekieło i na pewno wziął to pod uwagę zatrudniając Lameya . Jeszcze nie tak dawno marzyliście by w naszym składzie grali byli zawodnicy Ajaxu , PSV czy AZ Alkmaar , wiadomo że tacy zawodnicy nie przyjdą do nas pierwszej młodości , jednak sama ich obecnoś i doświadczenie sporo da drużynie .

Niestety kibice Wisły dostając od Valckxa palec , oczekują już całej ręki .
Odpowiedz cytując