Wyświetl pojedynczy post
Pawlolek
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: Podwawelskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47478
Stary 13.06.2011, 20:30
Nehiar napisał(a):Wyświetl post
Pytanie jest proste - czy przyjdzie ktoś jeszcze na prawą obronę ? Jeśli tak to ok, ale jeśli nie to zostajemy status quo(a nawet gorzej bo wcześniej był Branco i Cikos, teraz będzie tylko Lamey), więc mam nadzieje że sprowadzimy jeszcze po jednym bocznym na obie strony + stoper(przewijało się kilka nazwisk w prasie), środkowego pomocnika i napastnika. Wtedy kadrę będzie prawdopodobnie można uznać za zamkniętą.
Nie zapominajcie o Burlidze. Sam Makaant w poprzednim sezonie mówił, że Łukasz puka do pierwszego składu. Wiadomo, ni jak się mają jego umiejętności w kontekście LM, ale nie mówcie, że mamy tylko jednego prawego obrońcę.
Odpowiedz cytując