|
Pytanie jest proste - czy przyjdzie ktoś jeszcze na prawą obronę ? Jeśli tak to ok, ale jeśli nie to zostajemy status quo(a nawet gorzej bo wcześniej był Branco i Cikos, teraz będzie tylko Lamey), więc mam nadzieje że sprowadzimy jeszcze po jednym bocznym na obie strony + stoper(przewijało się kilka nazwisk w prasie), środkowego pomocnika i napastnika. Wtedy kadrę będzie prawdopodobnie można uznać za zamkniętą.
|