Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47431
Stary 13.06.2011, 18:12
tomek100 napisał(a):Wyświetl post
To forum robi się żałosne... w życiu nie widzieliście gościa na oczy, ale wszyscy są specjalistami od jego kariery. Nie macie nawet 1 proc. wiedzy i doświadczenia Stana czy Roberta, ale się mądrzycie. Baszczyński byłby lepszy od niego, dobre chyba 10 lat temu.
My go nie widzieliśmy, ale Niemcy chyba widzieli kto im biegał po boisku. Fachowcom z Kickera akurat wierzę. Za ostatni sezon w Niemczech ( 2009/2010, 2. Bundesliga, Arminia Bielefeld). Ma średnią not 4,08. Dla niewtajemniczonych - skala Kickera 1 - klasa światowa, 6 - Branco na meskalinie. Dla porównania partnerzy Lameya z obrony za ten sam sezon mają następujące średnie: Kucera 3,60; Mijatovic 3,29; Schuler 3,89. Gość już w drugiej bundeslidze odstawał i to wyraźnie in minus.
Odpowiedz cytując