Cikos miał baardzo niskie notowania skoro go odesłaliśmy na rzecz Lameya.
W Polsce musi być na prawdę słabo z kopaczami, że musimy przed LM łapać takiego Brancopodobnego kolesia

Ktoś mógłby przedstawić jakieś alterantywy Polaków lepszych od niego za takie same pieniądze ?