Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47343
Stary 13.06.2011, 16:29
Cikos miał baardzo niskie notowania skoro go odesłaliśmy na rzecz Lameya.

W Polsce musi być na prawdę słabo z kopaczami, że musimy przed LM łapać takiego Brancopodobnego kolesia
Ktoś mógłby przedstawić jakieś alterantywy Polaków lepszych od niego za takie same pieniądze ?
Ostatnio edytowane przez tofik : 13.06.2011 o godz. 18:02.
..
Odpowiedz cytując