Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14071
Stary 12.06.2011, 11:51
TScris napisał(a):Wyświetl post
Moim zdanie neutral dla obu ekip są kielce
Hahahaha. Neutral dla obu to np. Radom, Gliwice czy Lubin. Ale z pewnością neutral to nie Kielce
Odpowiedz cytując