Wyświetl pojedynczy post
Św. Mikołaj
Senior Member
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47216
Stary 11.06.2011, 23:32
A tak apropo Chaveza, Wisła nie może go sciągnąć z tego pucharu ? Jeszcze chłopak sobie coś nie daj Boże zrobi i zostaniemy na el.LM z Kowalskim...
Odpowiedz cytując