PhantomRanger napisał(a):

|
Najpewniej dowiemy się kilka dni przed meczem gdzie konkretnie się odbędzie. Jak dla mnie to mógłby być dwumecz i byłoby po sprawie. Kwestia miejsca zostałaby raz na zawsze rozwiązana.
|
Chcemy szanować nasz puchar ?
Finał nie może być dwumeczem - w żadnym szanującym się kraju tak nie jest. KROPKA
A kwestia miejsca - był pomysł na angielską modłę żeby zawsze rozgrywać na Stadionie Narodowym w Warszawie - pomysł bardzo dobry IMHO. Przynajmniej nie będzie problemów ala Bydgoszcz.