Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Angmir
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14061
Stary 11.06.2011, 22:18
PhantomRanger napisał(a):Wyświetl post
Najpewniej dowiemy się kilka dni przed meczem gdzie konkretnie się odbędzie. Jak dla mnie to mógłby być dwumecz i byłoby po sprawie. Kwestia miejsca zostałaby raz na zawsze rozwiązana.
Chcemy szanować nasz puchar ?

Finał nie może być dwumeczem - w żadnym szanującym się kraju tak nie jest. KROPKA

A kwestia miejsca - był pomysł na angielską modłę żeby zawsze rozgrywać na Stadionie Narodowym w Warszawie - pomysł bardzo dobry IMHO. Przynajmniej nie będzie problemów ala Bydgoszcz.
Odpowiedz cytując