Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2589
Stary 11.06.2011, 20:49
fialo napisał(a):Wyświetl post
OK, pośmialiśmy się z kosmity Hanysa, ale wydaję mi się, że najwyższy czas to podczyścić.
Wyczyszczone. Problem w tym, że doświadczeni forumowicze dają się podpuszczać trollowi jak dzieci. Żenada.

Podstawowa zasada każdego forum brzmi: nie karmić trolla! Od tego jest przycisk ignoruj.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując