fialo napisał(a):

|
OK, pośmialiśmy się z kosmity Hanysa, ale wydaję mi się, że najwyższy czas to podczyścić.
|
Wyczyszczone. Problem w tym, że doświadczeni forumowicze dają się podpuszczać trollowi jak dzieci. Żenada.
Podstawowa zasada każdego forum brzmi: nie karmić trolla! Od tego jest przycisk ignoruj.