Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47173
Stary 11.06.2011, 20:42
Baala napisał(a):Wyświetl post
Że zacytuje jednego kibica z Angli " Nie wierze, że to piłkarz zawodowy"

Jedyna nadzieja w tym, że user który pierwszy poinformował, że Lamey jest w Krakowie, dzień czy dwa później napisał, że nie przeszedł badań medycznych.
Nie przesadzajmy. Lamey w piłkę grac potrafi, jak przechodził do Duisburga, jego wartość rynkowa wynosiła bodajże 4,5 mln euro. Problem bym upatrywał raczej w jego formie (a raczej jej braku) po kontuzjach, które go trapiły.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując