Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
albert02
Senior Member
Od: 07.2008
Offline
#
1624
11.06.2011, 17:37
Maratonczyk;1109228[img
napisał(a):
Ta jest piekna, powinna byc jako 3 stroj.
Bronex
napisał(a):
Dzisiaj WISŁA KRAKÓW żegna się z Mistrzem Polski 2010/11. Możecie mnie wyzwać od jakich tylko. Zobaczycie!!! Wspomnicie me słowa!!!
albert02
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do albert02
Znajdź inne posty napisane przez albert02