Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47128
Stary 11.06.2011, 13:52
pawelo84 napisał(a):Wyświetl post
Po prostu Erik jest za słaby by inwestować w niego te 350 tyś. euro. Zrobił spory postęp, ale dalej to zawodnik surowy technicznie i łatwy do przejścia dla skrzydłowych rywali. Dwa lata temu byliśmy w stanie pozyskać o klasę lepszego Alvareza, więc i pewnie w tym roku damy radę. Baszczu ma już 34 lata więc pewnie jego szybkość i kondycja pozostawiają wiele do życzenia. A bez tego na boku obrony grać się nie da. Co innego na środku.

Na prawą obronę można by było ściągnąć Belettiego, akutalnie jest bez klubu. Fakt też ma ponad 34 lata, ale takie doświadczenie że pewnie i tak byłby wielką gwiazdą naszej ligi.
Czy 350k EUR za Eryka to za dużo okażę się wtedy gdy zobaczymy jak gra nasz (oby) nowy PO. Zwracam tylko uwagę że nawet gdyby okazał sie on być rewelacją to jako zmiennik pozostaje nam Burliga. I to może być duży problem. Znacznie pewniej czuł bym sie gdyby tym drugim był Cikosz albo Baszczu.
Odpowiedz cytując