wislak68 napisał(a):

|
Ale trudno mi zrozumieć jednoczesną rezygnację z Cikosza (wygląda na to że ta decyzja została podjęta przez pp. RM i SV "na zimno") i odpuszczenie tematu Baszcza.
|
Po prostu Erik jest za słaby by inwestować w niego te 350 tyś. euro. Zrobił spory postęp, ale dalej to zawodnik surowy technicznie i łatwy do przejścia dla skrzydłowych rywali. Dwa lata temu byliśmy w stanie pozyskać o klasę lepszego Alvareza, więc i pewnie w tym roku damy radę. Baszczu ma już 34 lata więc pewnie jego szybkość i kondycja pozostawiają wiele do życzenia. A bez tego na boku obrony grać się nie da. Co innego na środku.
Na prawą obronę można by było ściągnąć Belettiego, akutalnie jest bez klubu. Fakt też ma ponad 34 lata, ale takie doświadczenie że pewnie i tak byłby wielką gwiazdą naszej ligi.