Wyświetl pojedynczy post
Vuko
Senior Member
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46927
Stary 10.06.2011, 15:53
JarekTSW napisał(a):Wyświetl post
http://www.wislaportal.pl/news.php?id=20244

to chyba nie jest tak źle... Jak to prawda można by było przeprowadzić konieczne wzmocnienia mimo problemów ze stadionem...


a Jak chodzi o te prezentacje to jedna osoba na forum napisała , że Smok Wiślacki z FB tak napisał. Okazało się, że to żaden wiślacki Smok nie jest
Teraz już wiadomo dlaczego tak chuchano i dmuchano z tymi oprawami, dopingiem, itp. Zawsze tusk mógłby spieprzyć Cupiałowi kontrakt z KGHM.
Odpowiedz cytując