JarekTSW napisał(a):

http://www.wislaportal.pl/news.php?id=20244
to chyba nie jest tak źle... Jak to prawda można by było przeprowadzić konieczne wzmocnienia mimo problemów ze stadionem...
a Jak chodzi o te prezentacje to jedna osoba na forum napisała , że Smok Wiślacki z FB tak napisał. Okazało się, że to żaden wiślacki Smok nie jest
|
Teraz już wiadomo dlaczego tak chuchano i dmuchano z tymi oprawami, dopingiem, itp. Zawsze tusk mógłby spieprzyć Cupiałowi kontrakt z KGHM.