Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14027
Stary 10.06.2011, 08:04
Ar222 napisał(a):Wyświetl post
Mnie się w tym artykule najbardziej podoba fragment:



Czyli piłkarzom opłaca się jednakowo:
-wygrać 3 mecze - dostają 50+25+25 = 100 tysiaków
-wygrać, przegrać, wygrać - dostają 50+0+50 = 100 tysiaków

Genialne! Szkoda, że dla Polonii to czy będzie mieć w 3 meczach 6 czy 9 punktów nie jest wszystko jedno.

Chciałbym poznać człowieka, który opracował ten błyskotliwy system motywacji
To jest źle opisane bo w systemie chodzi o to, że za każde kolejne zwycięstwo jest dodatkowe 25 tysięcy do puli. Czyli w praktyce 3 wygrane to 50+75+100 = 225 tysięcy, a nie 100 jak wyszło wg Ciebie.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując