Ar222 napisał(a):

Mnie się w tym artykule najbardziej podoba fragment:
Czyli piłkarzom opłaca się jednakowo:
-wygrać 3 mecze - dostają 50+25+25 = 100 tysiaków
-wygrać, przegrać, wygrać - dostają 50+0+50 = 100 tysiaków
Genialne! Szkoda, że dla Polonii to czy będzie mieć w 3 meczach 6 czy 9 punktów nie jest wszystko jedno.
Chciałbym poznać człowieka, który opracował ten błyskotliwy system motywacji
|
To jest źle opisane bo w systemie chodzi o to, że za każde kolejne zwycięstwo jest dodatkowe 25 tysięcy do puli. Czyli w praktyce 3 wygrane to 50+75+100 = 225 tysięcy, a nie 100 jak wyszło wg Ciebie.