JrQ- napisał(a):

|
tyle, ze my bedziemy miec stroje Realu z zeszlego sezonu
|
a mozesz mi powiedziec kto takie głupkowate info wsadził Ci w banieczke?
Tak ciężko jest po prostu czytać ze zrozumieniem
Cytat:
|
Od sezonu 2010/11 Wisła Kraków będzie występować w strojach Adidasa - poinformowało Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków na swojej stronie internetowej.W najbliższym sezonie krakowscy piłkarze zagrają w strojach zaprojektowanych na wzór Realu Madryt. Od następnych rozgrywek wiślacy będą występować w unikatowym wzorze.
|
JUŻ kumamy czaczę czy dalej nie?