Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1541
Stary 09.06.2011, 18:13
JrQ- napisał(a):Wyświetl post
tyle, ze my bedziemy miec stroje Realu z zeszlego sezonu
a mozesz mi powiedziec kto takie głupkowate info wsadził Ci w banieczke?
Tak ciężko jest po prostu czytać ze zrozumieniem

Cytat:
Od sezonu 2010/11 Wisła Kraków będzie występować w strojach Adidasa - poinformowało Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków na swojej stronie internetowej.W najbliższym sezonie krakowscy piłkarze zagrają w strojach zaprojektowanych na wzór Realu Madryt. Od następnych rozgrywek wiślacy będą występować w unikatowym wzorze.
JUŻ kumamy czaczę czy dalej nie?
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując