PANDEM0NIUM napisał(a):

Pisze z pamięci. Pomóżcie mi jak kogoś pominałem
Marcin Wasilewski
Marcin Baszczyński
Michał Żewłakow
Boban Grncarov
Ruud Van Niestelroy (sic!!!)
Despotovic
Roque Santa Cruz (sic!)
Vicente (sic!)
Iliev
Bengtson
Mladen bozovic
Mohammad Gadir
Marcin Kowalczyk
Luka Pejovic
Rumen Trifonov
Andre alves
Dudu Biton
Michael Lamey
Jakub wawrzyniak
Kamil kosowski
Bojan Isailovic
Sławomir Peszko
Robert Jeż
Ivan Vukovic
Emill Noll
Roei Bacall
|
i właśnie dlatego, ja już mam na to wszystko zlew i czekam cierpliwie na info z oficjalnej strony Wisły
