Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
damian755
Senior Member
Od: 03.2008
Offline
#
46739
08.06.2011, 17:15
wujekWojtek
napisał(a):
Niby jo ale pamiętajcie że taki Mellikson też nie był wyszukany przez Stana tylko polecony, Pareiko też...
Beto też był polecony tylko w tym biznesie chodzi by ocenić przydatność zawodnika do zespołu
DZISIAJ RECE KLASZCZĄ, JUTRO CIE UDUSZA. TAK WYGLĄDA KIBICOWANIE W POLSCE Z IDOLA DZISIAJ , JUTRO ROBI SIE DEBILA I NIEUDACZNIKA!!!!!!!!!!!!
damian755
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do damian755
Znajdź inne posty napisane przez damian755