Malkontentom pragnę przypomnieć, że letnie okienko jest także na Zachodzie, gdzie o zawodników będzie starał się Real Madryt i Barcelona (jasne że tacy są poza naszym zasięgiem). Większość graczy będzie przedłużać negocjacje licząc na lepszą ofertę z lepszej ligi. Pamiętam jak 2-3 lata temu wszyscy przyklaskiwali kiedy z klubu padło hasło, że działamy dopiero po zamknięciu okienka na Zachodzie.
Teraz Zarząd i nasz dyrektor mają inny plan ale nadal te same przeszkody. Część graczy będzie przeciągać negocjacje licząc na ofertę z Barcy. Spokój tego nam potrzeba w sezonie ogórkowym, a nie podkręcania atmosfery transferami, które istnieją na papierze. Polecam wszystkim czekać na doniesienia z klubu, a nie z Faktu
p.s.
Pejović to świetny pomysł!