Wyświetl pojedynczy post
WiślakMyślenice
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46638
Stary 07.06.2011, 17:41
Cytat:
Kogo? Paljica niby?
No właśnie. Nie mamy ANI JEDNEGO lewego obrońcy, prawemu kończy się kontrakt (który powinien de facto siedzieć na rezerwie), 2 napastnika nie ma wcale, zmiennika dla Kirma (lub też podstawowego lewoskrzydłowego, dla którego to Kirm będzie zmiennikiem) nie ma.

Po poprawie rachunków kolegi:

Cytat:
Dane wg transfermarkt.de, mówcie co chcecie, wiem że nie lubicie Łącznie daje to 27 milionów 250 tysięcy euro, jesli się nie pomyliłem oczywiście.
Więc blisko 30 milionów. Gdzieś czytałem (tutaj na forum od "znawców" lub też na konkurencyjnym), że większość z tej kasy Boguś kisi na akademię juniorską. Pewnie kolejny mit do kolekcji, lecz chciałbym usłyszeć coś więcej, może się komuś przypomni co wypisywał blisko rok temu
Ostatnio edytowane przez WiślakMyślenice : 07.06.2011 o godz. 17:44.
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."

Odpowiedz cytując