No właśnie. Nie mamy ANI JEDNEGO lewego obrońcy, prawemu kończy się kontrakt (który powinien de facto siedzieć na rezerwie), 2 napastnika nie ma wcale, zmiennika dla Kirma (lub też podstawowego lewoskrzydłowego, dla którego to Kirm będzie zmiennikiem) nie ma.
Po poprawie rachunków kolegi:
Cytat:
Dane wg transfermarkt.de, mówcie co chcecie, wiem że nie lubicie Łącznie daje to 27 milionów 250 tysięcy euro, jesli się nie pomyliłem oczywiście.
|
Więc blisko 30 milionów. Gdzieś czytałem (tutaj na forum od "znawców" lub też na konkurencyjnym), że większość z tej kasy Boguś kisi na akademię juniorską. Pewnie kolejny mit do kolekcji, lecz chciałbym usłyszeć coś więcej, może się komuś przypomni co wypisywał blisko rok temu
