sanderuss napisał(a):

Albo wszystkie sprawy ida w dobrym kierunku, Holendrzy sa zadowoleni ze wyciekow do prasy nie ma i nowych zawodnikow przedstawia wkrotce. A nasza biedna gromadka nie mogac odnalezc zadnych nowosci w Faktach czy Super Expresach szaty drze i wieszczy upadek Wisly.
Tak tez chyba moze byc, nie?
|
oczywiscie ze tak.
tyle ze nie kazdy ma informacje z faktu czy innych gazet/poratli.