Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46599
Stary 07.06.2011, 15:31
sanderuss napisał(a):Wyświetl post
Albo wszystkie sprawy ida w dobrym kierunku, Holendrzy sa zadowoleni ze wyciekow do prasy nie ma i nowych zawodnikow przedstawia wkrotce. A nasza biedna gromadka nie mogac odnalezc zadnych nowosci w Faktach czy Super Expresach szaty drze i wieszczy upadek Wisly.
Tak tez chyba moze byc, nie?
oczywiscie ze tak.
tyle ze nie kazdy ma informacje z faktu czy innych gazet/poratli.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując