Temat
:
Składam komputer...
Wyświetl pojedynczy post
northrop
Senior Member
Od: 09.2003
Skąd: $-land
Offline
#
881
07.06.2011, 02:03
W sumie to chyba w tym temacie to lepiej pasuje.
Zamierzam przywiezc netbook'a dla kupmeli z USA. Jak to wyglada z zasilaniem? Potrzebny bedzie kompletnie nowy kabel do zasilacza, czy wystarczy zwykly adapter do gniazdka?
northrop
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do northrop
Znajdź inne posty napisane przez northrop