Wyświetl pojedynczy post
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46500
Stary 06.06.2011, 19:12
ale jaja , no to jak nie on to kto puścił taką plamę w media ?


PS:
Cytat:

Ivica Iliev zagra w Wiśle?

Spore zamieszanie powstało po tym, jak serbskie media ogłosiły, że Ivica Iliev jest już piłkarzem Wisły Kraków. Cytowały nawet wypowiedzi piłkarza, który miał stwierdzić, że ten podpisał już kontrakt z "Białą Gwiazdą". Okazało się jednak, że póki co, Serb nie jest jeszcze nowym zawodnikiem mistrzów Polski.

Pytany przez nas o doniesienia serbskich gazet rzecznik prasowy Wisły, Adrian Ochalik, stwierdził: - Iliev nie podpisał jeszcze kontraktu z naszym klubem. Prowadzone są rozmowy i być może nastąpi to jeszcze w tym tygodniu. Jeśli tak się stanie, poinformujemy o tym natychmiast. Nie mamy natomiast zwyczaju komentować doniesień prasowych w sprawach transferowych.
Więcej światła na to, o czym pisały serbskie media odnośnie przenosić Iliva do Wisły, rzucił jego menedżer, Dinko Kvrgić. Stwierdził on, że piłkarz z żadnym dziennikarzem serbskim nie rozmawiał, bo obecnie jest na wczasach we Włoszech i praktycznie nie odbiera telefonu. Kvrgić dodał przy tym, że Iliev rzeczywiście nie podpisał kontraktu z Wisłą.
Mało tego, nie jest nawet pewne, czy go podpisze, bo ma również oferty z innych klubów. Napastnik, który w minionym sezonie strzelił 13 bramek dla Partizana Belgrad ostateczną decyzję odnośnie swojej przyszłości ma podjąć w najbliższych dniach.
Nawet jeśli Iliev rzeczywiście ma propozycje z innych klubów, to i tak w tej chwili najbliżej Serbowi do Wisły. W Krakowie przeszedł już przecież nawet testy medyczne i teraz trzeba poczekać już tylko na oficjalny komunikat klubu. Wszystko wskazuje na to, że nowy zawodnik "Białej Gwiazdy" powinien zostać zaprezentowany w najbliższą sobotę, gdy przygotowania do nowego sezonu rozpocznie drużyna mistrzów Polski.
Do soboty powinno wyjaśnić się też kilka innych spraw związanych z najbliższą przyszłością zespołu. Choćby te dotycząca Erika Cikosa i Osmana Chaveza. Obaj byli podstawowymi zawodnikami w minionym sezonie, ale w obu przypadkach nie wiadomo ciągle, czy w ogóle będą grać w Wiśle w nowych rozgrywkach. W przypadku Chaveza jest blisko do ostatecznego porozumienia między Wisłą i Platense, o czym już informowaliśmy.
Jeśli natomiast chodzi o Cikosa, to "Biała Gwiazda" chciałaby zapłacić za Słowaka mniej niż 350 tysięcy euro. Taka kwota była zapisana, jako opcja wykupu Cikosa ze Slovana Bratysława. Teraz jednak krakowianie wysłali do stolicy Słowacji nową, niższą propozycję i czekają na odpowiedź.
Ostatnio edytowane przez Teqcontroller : 06.06.2011 o godz. 19:22.
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"


Odpowiedz cytując