wanciak86 napisał(a):

|
Dla dobra Polskiej piłki powinno się tego Wojciechowskiego wyp*******ć z Polskiej piłki.
|
Przepraszam Cie bardzo a niby czemu? Jak prezes Cupial kupował na poczatku swojego wkładu w Wisłe najlepszych polskich pilkarzy tez tak mowiłes? Wojciechowski to madry człowiek i idzie tym samym tropem co Cupiał - moze teraz w Polsce sa gorsi niz wtedy pilkarze ale wydaje mi sie, ze w koncu swoj cel osiagnie a Polonia bedzie sie liczyc w walce o Mistrzostwo Polski
Edit: Piszac
madry czlowiek chodziło mi o transfery a nie o wypowiedzi dla mediow i innych spraw poza meczowych.