Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13986
Stary 05.06.2011, 12:44
wanciak86 napisał(a):Wyświetl post
Dla dobra Polskiej piłki powinno się tego Wojciechowskiego wyp*******ć z Polskiej piłki.
Przepraszam Cie bardzo a niby czemu? Jak prezes Cupial kupował na poczatku swojego wkładu w Wisłe najlepszych polskich pilkarzy tez tak mowiłes? Wojciechowski to madry człowiek i idzie tym samym tropem co Cupiał - moze teraz w Polsce sa gorsi niz wtedy pilkarze ale wydaje mi sie, ze w koncu swoj cel osiagnie a Polonia bedzie sie liczyc w walce o Mistrzostwo Polski

Edit: Piszac madry czlowiek chodziło mi o transfery a nie o wypowiedzi dla mediow i innych spraw poza meczowych.
Powód: dopiska
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 05.06.2011 o godz. 12:53.
Odpowiedz cytując