Wyświetl pojedynczy post
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46283
Stary 05.06.2011, 08:49
Adasss napisał(a):Wyświetl post
Może podziel się z nami wiedzą jak się przeprowadza takie transfery, albo udaj się od razu na Reymonta i zrób szkolenie dla naszego dyrektora sportowego?
akurat po zimowym okienku tranferowym mam głeboka wiare jak chyba wszyscy w fachowosc naszego dyr. sportowego, co nie zmienia faktu że mamy słaba kadre i czekające nas ogromne wyzwania w pucharach no chyba ktos naprawde wierzy ze w 2 a szczegolnie 3 rundzie sa slabi rywale

Moim zdniem o awansie lub odpadnieciu beda decydowac szczegóły takie jak miedzy innymi zgranie zespolu jakos nie wierze ze mamy nad ktorymkolwiek zespolem jakąkolwiek wielka przewage sportową

PS szczególnie nasza obrona nie nadaje sie do zaprezentowania w europie dlatego potrzebne sa szybkie i konkretne transfery plus czas na zgranie tym bardziej ze Maaskant jakos nie potrafił gry obronnej ustawic na dobrym poziomie
Ostatnio edytowane przez Lemoniadowy Joe : 05.06.2011 o godz. 08:53.
alejasienieznam
Odpowiedz cytując