rw88 napisał(a):

Brakło Ci dwóch dosyć istotnych rankingów, które pokazują naszą zwyżkę formy zapoczątkowaną przez Lecha:
2012 - 23. miejsce
2013 - 20. miejsce
|
Bez jaj... Dodajesz punkty czyli same zera, wszystkim za sezony które nadejdą

Nie ma tak dobrze, inni będą walczyć i zdobywać te punkty, a Polska znowu może pikować w dół jak w latach 2004-2010. Przykład Rumunów jest wyjątkowy, oni faktycznie na tym stracą bo odpadnie im spora ilość punktów ale pozostałe krajom to nie grozi. Różnice są niewielkie choć korzystne dla Polski. Faktycznie, jeśli by zaświecić rozgrywki to za 2 lata będziemy na 20. miejscu. Ale zmartwię Cię, rozgrywki się odbędą i wcale na tym 20. miejscu nie musimy się znaleźć. Poza tym dalej jesteśmy w "bezpiecznej" odległości od miejsca gwarantującego udział MP w LM.
rw88 napisał(a):

|
Rozumiem, że jak Litwini ogrywali Czechów na wyjeździe to był dowód siły naszej ligi?
|
Czeska repra od dawna niewiele znaczy... Z tym Azerbejdżanem to już w ogóle odleciałeś
