Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46227
Stary 04.06.2011, 15:08
rw88 napisał(a):Wyświetl post
Brakło Ci dwóch dosyć istotnych rankingów, które pokazują naszą zwyżkę formy zapoczątkowaną przez Lecha:

2012 - 23. miejsce
2013 - 20. miejsce
Bez jaj... Dodajesz punkty czyli same zera, wszystkim za sezony które nadejdą Nie ma tak dobrze, inni będą walczyć i zdobywać te punkty, a Polska znowu może pikować w dół jak w latach 2004-2010. Przykład Rumunów jest wyjątkowy, oni faktycznie na tym stracą bo odpadnie im spora ilość punktów ale pozostałe krajom to nie grozi. Różnice są niewielkie choć korzystne dla Polski. Faktycznie, jeśli by zaświecić rozgrywki to za 2 lata będziemy na 20. miejscu. Ale zmartwię Cię, rozgrywki się odbędą i wcale na tym 20. miejscu nie musimy się znaleźć. Poza tym dalej jesteśmy w "bezpiecznej" odległości od miejsca gwarantującego udział MP w LM.

rw88 napisał(a):Wyświetl post
Rozumiem, że jak Litwini ogrywali Czechów na wyjeździe to był dowód siły naszej ligi?
Czeska repra od dawna niewiele znaczy... Z tym Azerbejdżanem to już w ogóle odleciałeś
Ostatnio edytowane przez thechris : 04.06.2011 o godz. 15:12.
Odpowiedz cytując