Wyświetl pojedynczy post
Kociewiak
Senior Member
 
Od: 04.2011
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2519
Stary 04.06.2011, 10:52
Tyle, że jeśli T- Mobile zostanie sponsorem ekstraklasy to możliwe, że będzie ich logo na koszulkach wszystkich klubów. A co do loga innego operatora na koszulkach Wisły to będzie zależało od zapisów w umowie, bo T-Mobile może sobie nie życzyć reklamowania konkurencji na boiskach ekstraklasy. Tak jak kiedys Warka nie zgodziła sie na sponsorowanie ligi bo Wisła miała sponsora Tyskie i nie chciała z niego zrezygnować (i słusznie).
Odpowiedz cytując