Cytat:
Coś nie brzmi przekonująco ta propaganda sukcesu. Kogo tu chcesz przekonywać, że było nieźle? Jak na inwestowane środki, nadzieje, zapowiedzi, wreszcie nazwę klubu (przez wzgląd na dawne lata) to wypadalliście dosyć mizernie.
Zwycięstwa z półamatorami z Islandii, czy Gruzji to też żaden powód do dumy. Odpadaliście za każdym razem z pierwszym napotkanym poważnym/przeciętnym przeciwnikiem.
|
022 nie mówi, że wypadliśmy nieźle. Ty pisałeś, że w Pucharach nie da się na nas patrzyć, on na to, że aż tak źle nie było i inni zaliczali większe wpadki. Tyle.