Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13942
Stary 03.06.2011, 07:25
Cytat:
Coś nie brzmi przekonująco ta propaganda sukcesu. Kogo tu chcesz przekonywać, że było nieźle? Jak na inwestowane środki, nadzieje, zapowiedzi, wreszcie nazwę klubu (przez wzgląd na dawne lata) to wypadalliście dosyć mizernie.

Zwycięstwa z półamatorami z Islandii, czy Gruzji to też żaden powód do dumy. Odpadaliście za każdym razem z pierwszym napotkanym poważnym/przeciętnym przeciwnikiem.
022 nie mówi, że wypadliśmy nieźle. Ty pisałeś, że w Pucharach nie da się na nas patrzyć, on na to, że aż tak źle nie było i inni zaliczali większe wpadki. Tyle.
Legionista
Odpowiedz cytując