Wyświetl pojedynczy post
Sędzia
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46011
Stary 02.06.2011, 21:12
Lysy napisał(a):Wyświetl post
Skoro nasz najlepszy obrońca dla niektórych powinien być "pierwszym rezerwowym" i jest za słaby na LM, to ja się pytam, kto jest odpowiedni na LM? Poza Meliksonem, Pareiko, Genkovem i Małeckim?

Jak dla mnie Chavez to solidny obrońca, nie mniej nie więcej. Nie jest słaby, ani też nie robi furory jak Marcelo. Za tą kasę , z pewnością nie znajdziemy nikogo lepszego.
Fakt, że Chavez jest naszym najlepszym obrońcą nie świadczy dobrze o Chavezie (chociaż jest solidnym piłkarzem), tylko źle o naszej obronie. I poza wymienionymi piłkarzami rozważałbym jeszcze Sobolewskiego i Kirma, jeśli mają dobry dzień.

Po drugie - skąd wiesz o jaką kasę chodzi? Bo jeśli to jest więcej niż 500 tys euro, to Stan wcale nie stoi na straconej pozycji w poszukiwaniu lepszego obrońcy.
Miała być demokracja, a tu każdy ma własne zdanie - Lech Wałęsa
Odpowiedz cytując