Colin napisał(a):

|
Nic z tych rzeczy. Pudło. To byli ludzie którzy się już kilka lat znali, lubili i też lubili wypić i się po prostu pobawić. Ludzie z dużym dystansem do siebie i poczuciem humoru. Teraz mają swoje rodziny. Zdjęcia podobne (nie rozebrane) robili dla jaj kiedy juz byli nieźle podpici.
|
Szkoda że takiego luzu i wyrozumiałości nie miałeś dla Małeckiego jak poprzeklinał Saidiego, tylko rzuciłeś jako jeden z pierwszych
fatwę na Małego jako rasistę zanim były znane wszystkie fakty!
Za to teraz obrońca "tęczowych" z Ciebie.
Zdjęcia dla mnie żenujące, bo robione w szatni Wisły. W prywatnym życiu niech robią co chcą, ale ich zachowanie nie jest śmieszne dla sporej części kibiców a
żałosne.
I nie ma znaczenia czy są homo czy nie. Nikt nie atakuje ich za ich preferencję seksualną. Niechby i byli homo, ale u siebie w domu. W życiu prywatnym a nie w szatni Wisły!
A co do Bałkańców i ich rzekomego temperamentu to:
Rozumiem że w szatni Legii Radović, Antolović z Knezevićem i Kelharem musieli dopiero sekscesy uprawiać po zdobyciu PP? Temperament mają no nie?
A w Lechu w zeszłym sezonie po zdobyciu MP to dopiero Stilić z Injaćem i Djurdjevićem musieli pozowac do zdjęć?
(Jakoś tamci Bałkańcy nie lizali się po klatach tylko nasi)
Wszytko tym można wytłumaczyć (temperamentem), ale to bzdura, nie temperament ale elementarne wyczucie sytuacji!
Piłkarze reprezentują Wisłę i po części Nas kibiców i niech trzymają poziom! Nic więcej.