Acima napisał(a):

Znalazłem coś takiego w komenatarzach na kkslech.com
Ciekawe czy to prawda, bo jeśli tak to szykuje się kolejny rekonwalescent :(
|
Nie przesadzaj , Bandrowski wcale nie jest taki podatny na kontuzje . Owszem cały ubiegły sezon stracił ale w wyniku jednej kontuzji którą źle leczyli - potrzebna była od razu operacja a nie zachowawcze leczenie . Jednak co by nie mówić to jest to dobry piłkarz .