Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
ItaloPolak
Member
Od: 07.2009
Skąd: Ludwigshafen
Offline
#
13826
30.05.2011, 20:18
Wasiu
napisał(a):
Co to za nuta leciala jak Slask wchodzil?
KASTA - Slask Wroclaw
http://www.youtube.com/watch?v=E4k3E6syRNM
http://www.youtube.com/watch?v=LlwPW...eature=related
ItaloPolak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ItaloPolak
Znajdź inne posty napisane przez ItaloPolak