Wyświetl pojedynczy post
krkgiba
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45588
Stary 30.05.2011, 09:38
Reksio33 napisał(a):Wyświetl post
A co sądzisz o awansie do Wisły do LM? Chyba na pewno powinniśmy awansować.
raczej chyba na pewno

Jeszcze niedawno Melikson mówił, że nigdzie się nie wybiera z Wisły, bo ma dług wdzięczności do spłacenia, teraz już zmienił troszkę zdanie - i wypowiada się bardziej w kierunku decyzyjnych w naszym klubie - a znając ich, jeśli nic nie zmieniło się wraz z przyjściem Basałaja i Valckxa - będzie dobra oferta za Maora, to pożegnamy Maora.
Odpowiedz cytując